Yüzük Ölçümü Nasıl Öğrenebilirim ?

YÖNTEM 1: Satın alacağınız yüzüğün ölçüsüne ulaşmak için daha önceden kullanmış olduğunuz bir yüzüğünüzü elinize alın, milimetre (mm) ölçüsü olan bir cetvel bulun, yüzüğü yatay olarak masaya koyup içten içe yüzüğün çapını ölçün.

Bu işlemi yaparken yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun. Cetvelden milimetreyi okuyun. Bu değeri yüzük ölçüsü tablomuz ile karşılaştırın ölçünüzü bulun.  Sonucu ölçü cetvelinden belirleyiniz.

 

YÖNTEM2: 

Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre yüzüğünüz yoksa, elinize bir parça tel veya şerit halinde bir parça kağıt alın, kağıt şeridi parmağınıza sarın, iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin, iple-olcu-almamilimetre (mm) ölçüsü olan bir cetvel bulun, ve kağıdın işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün. Yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüzden emin olun.

Bu değer parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir. Bu değeri yüzük ölçüsü tablomuz ile karşılaştırın ölçünüzü bulun.

Android işletim sistemine sahip telefonunuza indireceğiniz bu uygulama ile elinizde bulunan yüzüğün ölçüsünü öğrenebilirsiniz

Android - Ring Sizer Uygulaması

IOS işletim sistemine sahip telefonunuza indireceğiniz bu uygulama ile elinizde bulunan yüzüğün ölçüsünü öğrenebilirsiniz

Apple IOS - Ring Sizer Uygulaması

Hemen İZLE

Uygulamayı nasıl kullanacağınız ile ilgili videoyu sizler için hazırladık

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım